BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Jak vzniká provozní slepota a jak ji odstranit

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 


Provozní slepota je velice často omílaným termínem, který má jasný vliv na
stagnaci firem během evoluční fáze, ale své nezvratné dopady má i na oblast lidských zdrojů – na to, jak to v týmu funguje, jaká je v něm psychologická bezpečnost, jaká je Employee Experience zaměstnanců, i na to, jak jsou zaměstnanci v práci spokojení. Pojďme se tedy na provozní slepotu podívat trochu vědečtěji, z pohledu psychologie a neurofyziologie.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Září 2016 17:51

Co od vás chtějí a potřebují vaši zaměstnanci

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Je toho opravdu mnoho, co zaměstnanci od svých nadřízených potřebují a chtějí. Ne všechno jim jejich nadřízený může dát. Přesto je pár tipů a triků, co lze udělat pro to, aby vaši podřízení byli v práci spokojenější. Co konkrétního pro ně vy jako manažer můžete udělat? Na to se podíváme v dnešním článku.

Aktualizováno Úterý, 16 Srpen 2016 18:58

HR 2.0 aneb spokojenější zaměstnanci = vyšší tržby

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Psychologické výzkumy posledních let začaly poukazovat na zajímavý fenomén – významný vliv spokojenosti a osobního štěstí zaměstnanců na finanční výsledky firem. Zdá se, že nadstandardní zdravotní péče, služební auto a stravenky už pro zaměstnance nejsou tak důležité jak dřív. Spokojenější zaměstnanci jsou přitom o 12 % produktivnější a šťastnější zaměstnanci se mnohem více zapojují do dění ve firmě.

Aktualizováno Pondělí, 01 Srpen 2016 20:26

Metodika řízení rizik a řešení bezpečnosti práce. Inspirujte se u odborníků a nechte váš byznys růst

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

Reklama: Možná si na první pohled řeknete, jak souvisí bezpečnost práce s řízením obchodních nebo třeba finančních rizik ve vaší firmě, nicméně oněch společných bodů je více, než by se mohlo na první pohled zdát. Řízení firemních rizik je totiž velmi oblíbenou mantrou všech možných příruček nebo kurzů efektivního managementu firmy a pod tímto slovním spojením se v poslední době skrývá prakticky cokoliv, co nějak souvisí s vedením firmy jako takové.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Leden 2016 10:45

Jak poznat, že je čas na změnu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Chcete něco změnit? Dali jste si novoroční předsevzetí? Je ale právě Nový rok tím dnem, kdy nadešel čas na změnu? Kdy vlastně přichází ten nejvhodnější čas k tomu, aby změna, kterou podnikneme, byla úspěšná a hlavně trvalá?

Strana 1 z 5