BusinessVize.cz

Telekomunikace Hlasové služby

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Hlasové služby

Od Vodafone nyní získáte pokrytí 3G sítě pro vaší firmu během pár hodin

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Řada firem se v České republice potýká s ne zcela ideálním pokrytím sítě v jejich sídle, případně ve sklepních prostorách, skladech apod. Vodafone však od 1. července přináší firmám možnost jednoduše získat vlastní malou základnovou stanici. Firmu to přijde nejvýše na 2 814 Kč bez DPH.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Červen 2011 15:16

Je možné ve firemním prostředí využívat Skype?

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

 

Skype je v České republice poměrně oblíbeným komunikačním nástrojem. Některé firmy navíc stále častěji koketují s myšlenkou využít Skype pro firemní komunikaci. Často se také objevují spekulace o bezpečnosti využívání Skype nebo o jeho kvalitě. My vám přinášíme pohled zakládající na více než pětiletých zkušenostech z využívání Skype a na dostupných faktech.

Aktualizováno Úterý, 15 Červen 2010 18:46

O2 Podnikání – tarify pro podnikatele s neomezeným voláním

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

O2 dnes představilo nové tarifní programy určené pro drobné podnikatele – tj. pro OSVČ a právnické osoby s 1 až 10 SIM kartami. Už v základu nabízejí neomezené volání do pevných sítí a do O2 ve špičce a volné minuty mimo špičku. Nejnižší cena je ale relativně vysoká a k jejich využití se musíte upsat na dva roky.

Aktualizováno Středa, 24 Březen 2010 14:14

Nové tarify Vodafonu – některé malé firmy hodně potěší

Email Tisk PDF

Vodafone ve středu 3. března představil nové tarify Na míru. Ty oprašují koncept individuálně nastavených tarifů, který se kdysi zejména v korporátní sféře snažil prosadit Eurotel se svým tarifem Individual. Vodafone však koncept dotáhl a přinesl možnost snadné konfigurace tarifu, kterou můžete každý měsíc libovolně měnit. Pro koho jsou tedy jeho tarify vhodné?

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Březen 2010 13:55

Zajímavé hlasové služby u českých mobilních operátorů

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

V nabídce českých mobilních operátorů jsou často schované poměrně zajímavé služby, které dokáží usnadnit život nejen firemním zákazníkům. Mezi ně bezesporu patří i některé operátorské a spojovatelské služby, které nejenže vám ušetří mnoho času a starostí, ale jsou navíc dostupné zdarma.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:41