BusinessVize.cz

Marketing

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Marketing

5 věcí, na které byste v podnikání neměli zapomenout

Email Tisk PDF

REKLAMA: Ať už pracujete jako OSVČ nebo máte vlastní firmu či se jí chystáte v dohledné době založit, měli byste si v podnikání nastavit hned v začátku několik důležitých věcí.

Aktualizováno Středa, 03 Duben 2019 11:40

Moderní marketingový nástroj zvaný QR kódy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

V reklamě i produktové komunikaci se stále častěji objevují tzv. QR kódy. Ty mohou odkazovat na webové stránky, slevové kupony a mohou obsahovat i kompletní elektronickou vizitku. Zatím na ně slyší však jen velmi malá skupina zákazníků.

Das Marketing aneb jak se buduje dlouhodobý vztah ke značce v podání VW

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

O tom, že nejlepší je budovat pozitivní vztah ke značce už od útlého dětství není pochyb. Přesto se o to snaží jen velice málo značek. Kupříkladu takový řetězec McDonald’s se svým Happy Meal a šaškem, který se u nás zrovna moc nechytil, ale také třeba Volkswagen. Ten na to šel trochu jinak a přišel s myšlenkou, jak dlouhodobě efektivně působit na celou rodinu. Ta myšlenka nese název Die Autostadt.

Korporátní ekoterorismus – hit dneška

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Ekologie je „sexy,“ o tom není sebemenších pochyb. Každá firma tvářící se dostatečně ekologicky získává kredit u zákazníků a závist u konkurence, která chce být ještě ekologičtější. Je tu ale jeden malý háček. Honba za „ekologií“ současných firem má pramálo společného se skutečnou ekologií v podobě např. odsiřování tepelných elektráren. Ekologie se stala nástrojem CSR a korporace z ní udělaly spíše ekoterorismus. Často se za ekologii vydává něco, co ve skutečnosti přírodě škodí a firmy se s tím neváhají chlubit.

Jak na tiskové konferenci (ne)uvést firmu mezi česká média - 2. díl

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

Minulý týden jsem měl příležitost navštívit tiskovou konferenci, která měla za úkol představit jednu nejmenovanou významnou čínskou značku českým médiím. Faktické provedení celé tiskové konference však bylo tak žalostné, že díky této čínské firmě se budeme moci podívat na to, jak se to nemá dělat a naopak si říci, jak by se to dělat mělo a na příkladech si i ukážeme, jak se to správně dělá.

Strana 1 z 5