BusinessVize.cz

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Služby

Think Big - udělejte něco pro ostatní a něco se naučte

Email Tisk PDF

 

Program Think Big nabízí  mladým lidem ve věku 13 - 26 let možnost realizovat neziskový projekt na podporu svého okolí. O2 jim na to dá až 90 tisíc korun, potřebné školení v oblasti projektového managementu a umožní jim získat cenné zkušenosti z praxe.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červen 2011 16:06

Postěžujte si na EU a problémy s podnikáním za hranicemi

Email Tisk PDF

Nadcházející polské předsednictví EU pořádá poměrně zajímavou konferenci na téma bariér při podnikání, studiu, či životu v jiných členských státech EU. Podklady k jednání lze přitom získat přímo od občanů EU z jejich konkrétních negativních zkušeností. Pokud vám tedy dosavadní stav přeshraniční spolupráce nepřipadá ideální, máte jedinečnou šanci říci to těm, kteří to mohou změnit.

Probuďte své úspory! Vyzkoušejte bankbook.cz

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Na trh přichází v těchto dnech přelomová novinka – bankbook.cz. Na bankbook.cz budou banky soutěžit o klienty a jejich úspory – do 2 pracovních hodin od zadání poptávky obdrží klient od bank nabídky produktů s nadstandardními úroky šitými na míru přesně jeho potřebám. Na trh tak přichází nová bezpečná forma zhodnocení úspor.

Data od T-Mobile – výrazné snížení cen

Email Tisk PDF

Novou podobu datových tarifů a balíčků pro surfování v mobilu přichystal T-Mobile pro své zákazníky od dnešního dne. Pro klienty je připraveno výrazné snížení cen či zdvojnásobení FUP limitů u vybraných datových zvýhodnění. V rámci balíčku 3v1 pak zákazníci vedle mobilního hlasu získají jak DSL, tak mobilní internet za cenu jednoho.

Švédsko vystřídalo Dánsko na přední pozici v žebříčku nejvyspělejší digitální ekonomiky za rok 2010

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Tisková zpráva: Každoroční průzkum technologické vyspělosti, který provádí Economist Intelligence Unit, dříve známý jako „e-readiness“ – „digitální připravenost“, vstoupil do druhé dekády své existence pod novým jménem „Hodnocení digitálních ekonomik“ („Digital economy rankings“). Jednotlivci i instituce téměř po celém světě se dnes již pravidelně připojují k internetu a telekomunikačním sítím a „propojenost“ již dávno není pouze výsadou vyspělých ekonomik. Nyní je možné konstatovat, že všech sedmdesát zemí, které byly do průzkumu zařazeny, dosáhlo stavu digitální připravenosti („e-readiness“). Nový název studie tak odráží postupný přesun priorit jednotlivých zemí v oblasti digitalizace, a to od zpřístupnění informačních technologií obyvatelstvu až k jejich maximálnímu využití ve prospěch ekonomiky a společnosti.

Aktualizováno Středa, 30 Červen 2010 11:58

Strana 1 z 4