BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Kvalitní výpočetní technika vás nemusí finančně zruinovat

Email Tisk PDF

Reklama: Sháníte funkční a výkonnou výpočetní techniku do firmy, ale zároveň hledáte způsob, jak ušetřit u počátečních nákladů? Zkuste sáhnout po repasované technice. Nejen, že je mnohem levnější, než nové stroje, ale zároveň je kvalitní a šetrná k přírodě.

Aktualizováno Středa, 19 Říjen 2016 18:47

Kritické faktory úspěchu ICT projektů z pohledu dodavatele

Email Tisk PDF

 

Vytvořit nový produkt může být mnohem snazší, než ho implementovat u koncového zákazníka. V oblasti software a komplexnějších ICT služeb to platí dvojnásob. Co tedy dělat, aby taková implementace dopadla ke spokojenosti všech zúčastněných? A jaké jsou vlastně kritické faktory úspěchu?

Aktualizováno Pondělí, 02 Listopad 2015 18:38

Cíl implementace IS: ostrý provoz

Email Tisk PDF

Reklama: Minule první fází implementace ERP systému. Dostali jsme se do okamžiku, kdy máme v ruce zákazníkem protokolárně akceptovanou detailní analýzu. Tím nastává období vlastní implementace – pro zákazníka o něco klidnější, zatímco pro dodavatele období plného nasazení s cílem stihnout stanovený termín.

Než začneme implementovat

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Reklama: Jakmile obchodní zástupci dodavatele podnikových informačních systému u potenciálního zákazníka zjistí, že projevuje vážný zájem o koupi jimi nabízeného systému, přizvou k jednání svého kolegu - vedoucího projektu. Tím začíná složitý proces, který končí spuštěním ostrého provozu. Podívejme se však nyní na začátek onoho procesu, který je pro jeho zdárné dokončení extrémně důležitý.

Aktualizováno Pondělí, 13 Leden 2014 15:08

Jak na bezpečná hesla

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Bezpečné heslo uživatele je dnes základem bezpečnosti firemních dat, ale i těch vašich soukromých. Své o tom ostatně ví i UniCredit Bank, jejíž administrátor webových stránek měl údajně jedno z nejhloupějších hesel vůbec – Banka123. Pojďme se podívat na to, jaká hesla nejsou bezpečná a proč, jak nakládat se svými hesly a jak bezpečná hesla tvořit.

Aktualizováno Středa, 12 Červen 2013 13:55

Strana 1 z 3