BusinessVize.cz

Finance Bankovní produkty

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Bankovní produkty

Fio konto nabízí firmám úrok 1,35 % p. a. a nulové poplatky

Email Tisk PDF

Doby, kdy banky doslova okrádaly firmy na poplatcích a nulových úrocích jsou i v České republice konečně ty tam. Počet bank, u kterých je zákazník, a to i v případě firmy, na prvním místě, se zvyšuje. Aktuálně má jednu z nejvýhodnějších nabídek zejména spořících firemních účtů Fio banka. Přinášíme vám proto bližší informace o její nabídce.

Bankovní schránky – podceňovaný produkt jak stvořený pro podnikatele

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

 

Bankovní schránky zná většina lidí asi jen z amerických filmů. Tento bankovní produkt však v porovnání s ostatními bankovními poplatky ve firemní sféře téměř nic nestojí a přesto dokáže firmě poskytnout nemalé výhody a úspory. K čemu tedy jsou bankovní schránky a jak to s nimi v České republice vypadá?

Pojištění firemních vkladů u bank – co by vás mohlo zajímat

Email Tisk PDF

 

Bankovní systém se v České republice zejména před koncem minulého století potýkal s řadou nemalých problémů. Krachy, nucená správa ani sanace bank nebyly ničím výjimečným. Nyní se však situace v mnohém zlepšila. I tak je však pojištění vkladů stále důležitým aspektem, minimálně psychologickým. Jak je to ale s pojištěním vkladů na firemních účtech?

Aktualizováno Pondělí, 15 Březen 2010 12:48

LBBW Podnikatelský spořicí účet

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Se spořicími účty se na českém bankovním trhu doslova roztrhl pytel. Těch pro firmy však doposud mnoho není. LBBW přitom přišla se spořicím účtem pro firmy, který i podnikatelům a firmám dává přístup k aspoň trochu rozumným úrokovým sazbám při zachování nulových poplatků.

Aktualizováno Neděle, 03 Leden 2010 16:52