BusinessVize.cz

IT Hardware

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Hardware

Kvalitní výpočetní technika vás nemusí finančně zruinovat

Email Tisk PDF

Reklama: Sháníte funkční a výkonnou výpočetní techniku do firmy, ale zároveň hledáte způsob, jak ušetřit u počátečních nákladů? Zkuste sáhnout po repasované technice. Nejen, že je mnohem levnější, než nové stroje, ale zároveň je kvalitní a šetrná k přírodě.

Aktualizováno Středa, 19 Říjen 2016 18:47

Proč do firmy (ne)potřebujete UPS

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

UPS (Uninterruptable Power Supply) neboli záložní zdroje napájení se v dnešní době čím dál tím spolehlivějších elektrorozvodných sítí a hlavně notebooků dostávají trochu do ústraní. Dlužno dodat, že neprávem. UPS dokáže i malé firmě ušetřit spoustu peněz a starostí. Jde jen o to správně si zvolit a dávat UPS tam, kde to má smysl. Pojďme se proto na problematiku UPS podívat trochu podrobněji.

Dlouhodobá recenze Dell Latitude E6400

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 13
NejhoršíNejlepší 

 

Notebooky Dell Latitude spolu s notebooky IBM, dnes již Lenovo, ThinkPad patří jednoznačně již řadu let mezi legendární manažerské notebooky proslulé svoji fyzickou výdrží i nejrůznějšími „vychytávkami.“ V dnešní recenzi vám přineseme osobní pohled po více než roce a půl používání na tuto manažerskou notebookovou legendu.

Jak nakupovat počítače do firmy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nákup počítačů do firemního prostředí se od nákupu počítače pro domácnost v mnohém liší. Zatímco nefukčnost domácího počítače dokáže maximálně tak zkomplikovat dokončení domácího úkolu vaším ratolestem, nefunkčnost počítače ve firmě vás vždy bude stát peníze. A na to je třeba při výběru myslet.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:28