BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Huawei E5 mobilní hotspot do kapsy potěší nejen v roamingu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Huawei E5 je zajímavý UMTS/HSPA modem, který umí fungovat zároveň jako hotspot pro až 5 různých WiFi zařízení. Huawei si za tuto funkci nechá zaplatit přibližně tolik jako za dva samostatné USB modemy, předchozí verze E5830, která je teď na trhu stojí přibližně dva tisíce korun včetně DPH. Co ale umí nový Huawei E5 a pro koho je určený?

Od Vodafone nyní získáte pokrytí 3G sítě pro vaší firmu během pár hodin

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Řada firem se v České republice potýká s ne zcela ideálním pokrytím sítě v jejich sídle, případně ve sklepních prostorách, skladech apod. Vodafone však od 1. července přináší firmám možnost jednoduše získat vlastní malou základnovou stanici. Firmu to přijde nejvýše na 2 814 Kč bez DPH.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Červen 2011 15:16

Recenze HTC Desire – vysoký výkon a malá výdrž

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

 

HTC Desire je ideálním reprezentantem chytrých telefonů na platformě Android. Disponuje tou nejlepší hardwarovou výbavou, nabízí v současné době nejaktuálnější verzi systému Android 2.2 Froyo a má dostatek paměti, která nijak neomezuje možnost instalace aplikací. Jaký tedy je chytrý telefon s velkým multidotekovým displejem a 1 GHz procesorem?

Přehled pokrytí mobilních datových sítí v ČR

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 13
NejhoršíNejlepší 

Aktualizováno 16. 12. 2010 Pokrytí mobilními datovými sítěmi se v letošním roce nebývale rychle mění. Přinášíme vám proto aktuální přehled. V oblasti EDGE, které je důležité hlavně pro obyvatele menších měst a obcí jednoznačně vede T-Mobile. U UMTS vhodného pro plnohodnotnou práci s notebookem nabízí největší pokrytí O2, stejně jako v případě CDMA.

Aktualizováno Pátek, 17 Prosinec 2010 16:38

Jak se vyznat v mobilních datových sítích (CDMA)

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

 

V dnešním posledním díle zaměřeném na mobilní datové sítě na území České republiky se zaměříme na technologii sítí CDMA (přesněji CDMA2000 1xEV-DO), které u nás provozuje O2 a U:fon a se kterou se setkáte výlučně u datových ExpressCard karet a modemů. Tato v Evropě poněkud netradiční technologie má přitom u nás z vysokorychlostních mobilních datových sítí nejlepší pokrytí.

Strana 1 z 2