BusinessVize.cz

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Redakce

Umění války versus svět businessu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Pojednání o umění války, které před více než dvěma a půl tisíci let sepsal mistr Sun, se s oblibou, zejména v USA, používá jako intelektuální předloha pro přípravu strategie firmy. Je ale tato kniha skutečně tak geniální, jak o ní mnozí tvrdí? A jak vám může pomoci při strategickém plánování?

Omluva za výpadek

Email Tisk PDF

21. dubna v 7:55 bohužel došlo k neohlášenému odstavení našeho redakčního systému poskytovatelem webhostingu, což následně způsobilo výpadek BusinessVize, který byl i přes okamžité a opakové urgence z naší strany odstraněn až 22. dubna v 1:45 hodin. Tímto se velice omlouváme všem čtenářům za nedostupnost našeho serveru. Během příštího týdne dojde k migraci  BusinessVize k jinému poskytovateli služeb na vlastní Virtuální dedikovaný server s garantovanou dostupností 99,9%. Tento krok by měl do budoucna podobným výpadkům zamezit a zvýší také rychlost načítání našich stránek. Ještě jednou se omlouváme za případné nepříjemnosti, které vám nedostupnost BusinessVize způsobila.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Duben 2010 09:29

Ode dneška na ostro

Email Tisk PDF

Projekt portálu BusinessVize dospěl po měsíčním testovacím provozu do fáze ostrého startu. První měsíc ukázal, že vše funguje tak, jak má. Díky pomoci některých mých přátel, kterým tímto ještě jednou děkuji, se podařilo ověřit, že BusinessVize má co nabídnout i ve své rané fázi a že vše funguje, jak má v různých prohlížečích na různých operačních systémech. První měsíc byl také věnován zařazení BusinessVize do vyhledávačů a s tím souvisejícímu SEO. Poměrně pozitivním zjištěním pak bylo, že Marketingový mix 4C a metoda řízení kreativního procesu Disney Management Method je zajímavá nejen pro mě osobně, ale že zajímá i spoustu dalších lidí, kteří po těchto termínech pátrají ve vyhledávačích na internetu.

Aktualizováno Čtvrtek, 11 Únor 2010 14:43