BusinessVize.cz

IT Software

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Software

Jak na bezpečná hesla

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Bezpečné heslo uživatele je dnes základem bezpečnosti firemních dat, ale i těch vašich soukromých. Své o tom ostatně ví i UniCredit Bank, jejíž administrátor webových stránek měl údajně jedno z nejhloupějších hesel vůbec – Banka123. Pojďme se podívat na to, jaká hesla nejsou bezpečná a proč, jak nakládat se svými hesly a jak bezpečná hesla tvořit.

Aktualizováno Středa, 12 Červen 2013 13:55

Windows Live Mesh bezplatný nástroj, který řeší problém s daty

Email Tisk PDF

Windows Live Mesh je bezplatný nástroj, který umí synchronizovat vaše data mezi více počítači a notebooky a zároveň se postará i o jejich zálohu na online datové úložiště. Co všechno umí, kde ho můžete získat a k čemu vám v praxi bude?

Aktualizováno Pátek, 02 Prosinec 2011 16:47

Soukromý cloud, trend který možná teprve přijde

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cloud computing se zejména v posledních letech začíná dělit na dvě větve. Tou první je tzv. veřejný cloud (public cloud), o kterém pojednává tento samostatný článek. Tou druhou je pak soukromý cloud (private cloud), o kterém si povíme v dnešním článku. Co tedy vlastně je onen soukromý cloud a v čem se liší od toho veřejného.

Co je to Cloud computing a proč se o něm mluví

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

 

Cloud computing je jedním z nejmódnějších pojmů současného IT. Přesto, že se IT firmy snaží obvykle přesvědčit své potenciální zákazníky o tom, že je to naprostá novinka, tak Cloud computing ve skutečnosti oslaví již padesátku. Co to tedy vlastně je onen Cloud computing a proč byste se o něj (ne)měli zajímat?

 

Aktualizováno Úterý, 30 Listopad 2010 13:55

Recenze Google Apps – zadarmo skvělé

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Google Apps je soubor služeb pro obsluhu elektronické pošty, kalendáře, sdílených dokumentů a intranetových stránek dostupný v základu zdarma. Podobných služeb existuje více, dnes se ale budeme věnovat právě Google Apps. Všechny tyto služby přitom můžete provozovat na své doméně. Nemusíte tak provozovat vlastní poštovní server ani se spoléhat na email od vašeho webhostera, který umí obvykle méně funkcí a ani s jeho dostupností to nebývá tak růžové jako u Google Apps.

Strana 1 z 2