BusinessVize.cz

Domů O projektu

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

O projektu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Projekt internetového časopisu BusinessVize.cz je součástí dlouhodobé strategie společnosti Nitana s. r. o. a jeho úkolem je přispět k lepšímu naplnění jejího poslání. Internetový časopis BusinessVize se zaměřuje zejména na čtenáře z řad majitelů a manažerů malých a středních podniků v České republice a díky (nejen) jazykové příbuznosti částečně také na Slovensku. BusinessVize se od ostatních internetových časopisů zaměřujících se na podnikatele značně odlišuje. Našim cílem není přinášet každý den záplavu nejrůznějších článků. Spíše se budeme soustřeďovat na přípravu méně, ale o to kvalitnějších materiálů, které mohou mít pro čtenáře dlouhodobou hodnotu. Chceme vytvořit na internetu místo, které nabídne českým podnikatelům přístup k informacím o moderních manažerských postupech i teoriích. Místo, které jim zprostředkuje důležité informace ve stručné, srozumitelné a pokud možno poutavě napsané formě.

Připravte se také na to, že naše články nejsou psány objektivní a suchou formou. Promítají se do nich osobní názory a zkušenosti jejich autorů, se kterými ne vždy a všichni budou souhlasit. Všechny informace ale vycházejí ze zdrojů, které jsou citovány v závěru každého článku. A to je další rozdíl oproti běžným internetovým a papírovým časopisům. U článků, které pracují s faktickými informacemi, vždy najdete odkazy na použitou literaturu a další zdroje, pakliže jsou tyto zdroje veřejně dostupné (tj. pokud se například nejedná o interní studijní materiály firmy anebo univerzity). Všechny informační zdroje budou také citovány dle norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2, takže se nemusíte bát, že byste je v knihovně či na internetu nemohli dohledat.

BusinessVize je také časopisem, který dává prostor k vyjádření svým čtenářům. Vedle diskusí pod články je pro registrované uživatele připraveno také diskusní fórum a v blízké době plánujeme také další funkcionality, které vám čtenářům umožní na obsahu BusinessVize participovat. Nicméně pokud byste chtěli přispět k obsahu BusinessVize už nyní, například svým článkem, nebojte se nás Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Doufám, že vám BusinessVize pomůže rozšířit vaše obzory a přispěje tak aspoň malým dílem k vašemu růstu.

Martin Zikmund
šéfredaktor
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Share/Save/Bookmark