BusinessVize.cz

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Telefony

Huawei E5 mobilní hotspot do kapsy potěší nejen v roamingu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Huawei E5 je zajímavý UMTS/HSPA modem, který umí fungovat zároveň jako hotspot pro až 5 různých WiFi zařízení. Huawei si za tuto funkci nechá zaplatit přibližně tolik jako za dva samostatné USB modemy, předchozí verze E5830, která je teď na trhu stojí přibližně dva tisíce korun včetně DPH. Co ale umí nový Huawei E5 a pro koho je určený?

Recenze HTC Desire – vysoký výkon a malá výdrž

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

 

HTC Desire je ideálním reprezentantem chytrých telefonů na platformě Android. Disponuje tou nejlepší hardwarovou výbavou, nabízí v současné době nejaktuálnější verzi systému Android 2.2 Froyo a má dostatek paměti, která nijak neomezuje možnost instalace aplikací. Jaký tedy je chytrý telefon s velkým multidotekovým displejem a 1 GHz procesorem?

Nokia BH-607 - Headset pro dva mobily najednou (recenze)

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Headsety neboli malé bezdrátové handsfree sady na ucho jsou nezbytnou pomůckou pro řadu řidičů. Hodí se ale i pro kancelářskou práci, kdy si například při dlouhých telefonátech potřebujete dělat na počítači poznámky. Nokia BH-607 se od běžných headsetů nepatrně liší, umí totiž komunikovat se dvěma telefony najednou a navíc má i tlačítko s uživatelsky definovatelnými funkcemi. Jak se osvědčila v praxi?

Nokia E52 – za málo peněz hodně muziky

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Aktualizováno: Nokia E52 se dá v současné době sehnat za částku okolo 6 000 Kč včetně DPH, což na chytrý telefon není mnoho. Pojďme se podívat pohledem manažera na to, co umí Nokia E52 za tyto peníze předvést. Vyplatí se do ní investovat?

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:41