BusinessVize.cz

IT Informační systémy

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Informační systémy

Kritické faktory úspěchu ICT projektů z pohledu dodavatele

Email Tisk PDF

 

Vytvořit nový produkt může být mnohem snazší, než ho implementovat u koncového zákazníka. V oblasti software a komplexnějších ICT služeb to platí dvojnásob. Co tedy dělat, aby taková implementace dopadla ke spokojenosti všech zúčastněných? A jaké jsou vlastně kritické faktory úspěchu?

Aktualizováno Pondělí, 02 Listopad 2015 18:38

Cíl implementace IS: ostrý provoz

Email Tisk PDF

Reklama: Minule první fází implementace ERP systému. Dostali jsme se do okamžiku, kdy máme v ruce zákazníkem protokolárně akceptovanou detailní analýzu. Tím nastává období vlastní implementace – pro zákazníka o něco klidnější, zatímco pro dodavatele období plného nasazení s cílem stihnout stanovený termín.

Než začneme implementovat

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Reklama: Jakmile obchodní zástupci dodavatele podnikových informačních systému u potenciálního zákazníka zjistí, že projevuje vážný zájem o koupi jimi nabízeného systému, přizvou k jednání svého kolegu - vedoucího projektu. Tím začíná složitý proces, který končí spuštěním ostrého provozu. Podívejme se však nyní na začátek onoho procesu, který je pro jeho zdárné dokončení extrémně důležitý.

Aktualizováno Pondělí, 13 Leden 2014 15:08

Jak motivovat zaměstnance, aby zadávali data do systému

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

 

Největším problémem každého podnikového informačního systému jsou paradoxně data. Pokud data nejsou aktuální nebo dokonce správná, nelze nad nimi činit aktuální a správné závěry. V některých firmách o tzv. „čistotě“ dat nemá vedení ponětí, což může mít až fatální následky, ale někde vedení ví, že není zrovna ideální. Jak tedy motivovat zaměstnance, aby zadávali data do systému?

Aktualizováno Úterý, 05 Červen 2012 18:24

Business Intelligence bez obalu a s příklady

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

O nástrojích pro Business Intelligence se v posledních letech mluví čím dál tím častěji. Tak trochu kolem nich vzniká i kult čehosi záhadného a samospásného. Pojďme se tedy podívat na to, co vlastně nástroje pro Business Intelligence jsou, jak vypadají a co přesně umí a k čemu se v praxi používají.

Strana 1 z 2