BusinessVize.cz

IT Software

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Software

PDF-XChange Viewer aneb je libo si do PDF dokumentů dělat poznámky?

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

Práce s PDF dokumenty je pro řadu z nás každodenní součástí pracovního dne. PDF dokumenty mají řadu výhod, dají se číst v počítači, mobilu, Macu, atd. Navíc mají stále vždy stejný vzhled. Jedinou, dosti významnou nevýhodou, je to, že je není možné editovat a dělat si do nich poznámky. Bezplatně dostupný software PDF XChange Viewer však tento zádrhel odstraňuje.

Kritické faktory úspěchu ICT projektů z pohledu dodavatele

Email Tisk PDF

Vytvořit nový produkt může být mnohem snazší, než ho implementovat u koncového zákazníka. V oblasti software a komplexnějších ICT služeb to platí dvojnásob. Co tedy dělat, aby taková implementace dopadla ke spokojenosti všech zúčastněných? A jaké jsou vlastně kritické faktory úspěchu?

Aktualizováno Úterý, 13 Duben 2010 15:42

Vyvíjíte webové stránky a aplikace? ACTIVE 24 vám dá server za 499 Kč měsíčně!

Email Tisk PDF

Reklama: Weboví vývojáři nebo webdesigneři mají nyní jedinečnou příležitost získat virtuální dedikovaný server hosting od ACTIVE 24 s 38% slevou, jen za 499 Kč měsíčně.

Je libo zvýšit zisky? Staňte se partnery Microsoftu

Email Tisk PDF

Reklama: Současná finanční krize se nedotkla pouze finančních institucí a automobilového průmyslu, ale nepříznivě dopadá i na IT. Proto je také dříve než kdy jindy třeba hledat nové příležitosti a nové možnosti, jak zvýšit své tržby a zisk. Jednou z takových cest, aspoň pro softwarové a webové vývojáře, přitom může být partnerství se společností Microsoft ať již v rámci Microsoft Partner Network anebo některého ze specializovaných programů.  

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Leden 2010 16:39

Xobni – zajímavý pomocník pro váš Outlook

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Microsoft Office Outlook je jedním z nejvíce využívaných nástrojů pro správu elektronické pošty, kontaktů, úkolů a kalendáře na světě. Před pár lety se nicméně partičce dvou amerických programátorů podařilo přijít s něčím, co Outlook dokázalo ještě vylepšit. Malý zásuvný modul plný pokročilých funkcí.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:29

Strana 2 z 2