BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Vyvíjíte webové stránky a aplikace? ACTIVE 24 vám dá server za 499 Kč měsíčně!

Email Tisk PDF

Reklama: Weboví vývojáři nebo webdesigneři mají nyní jedinečnou příležitost získat virtuální dedikovaný server hosting od ACTIVE 24 s 38% slevou, jen za 499 Kč měsíčně.

Jak se vyznat v informačních systémech

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Z informačních systémů se často dělá podstatně větší věda, než by se slušelo. Desítky neznámých zkratek však obvykle říkají totéž. Pojďme se tedy podívat stručně a jasně na klíčové typy informačních systémů a k čemu jsou.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:29

Je libo zvýšit zisky? Staňte se partnery Microsoftu

Email Tisk PDF

Reklama: Současná finanční krize se nedotkla pouze finančních institucí a automobilového průmyslu, ale nepříznivě dopadá i na IT. Proto je také dříve než kdy jindy třeba hledat nové příležitosti a nové možnosti, jak zvýšit své tržby a zisk. Jednou z takových cest, aspoň pro softwarové a webové vývojáře, přitom může být partnerství se společností Microsoft ať již v rámci Microsoft Partner Network anebo některého ze specializovaných programů.  

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Leden 2010 16:39

Xobni – zajímavý pomocník pro váš Outlook

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Microsoft Office Outlook je jedním z nejvíce využívaných nástrojů pro správu elektronické pošty, kontaktů, úkolů a kalendáře na světě. Před pár lety se nicméně partičce dvou amerických programátorů podařilo přijít s něčím, co Outlook dokázalo ještě vylepšit. Malý zásuvný modul plný pokročilých funkcí.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:29

Jak nakupovat počítače do firmy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nákup počítačů do firemního prostředí se od nákupu počítače pro domácnost v mnohém liší. Zatímco nefukčnost domácího počítače dokáže maximálně tak zkomplikovat dokončení domácího úkolu vaším ratolestem, nefunkčnost počítače ve firmě vás vždy bude stát peníze. A na to je třeba při výběru myslet.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:28

Strana 3 z 3