BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Jak motivovat zaměstnance, aby zadávali data do systému

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

 

Největším problémem každého podnikového informačního systému jsou paradoxně data. Pokud data nejsou aktuální nebo dokonce správná, nelze nad nimi činit aktuální a správné závěry. V některých firmách o tzv. „čistotě“ dat nemá vedení ponětí, což může mít až fatální následky, ale někde vedení ví, že není zrovna ideální. Jak tedy motivovat zaměstnance, aby zadávali data do systému?

Aktualizováno Úterý, 05 Červen 2012 18:24

Business Intelligence bez obalu a s příklady

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

O nástrojích pro Business Intelligence se v posledních letech mluví čím dál tím častěji. Tak trochu kolem nich vzniká i kult čehosi záhadného a samospásného. Pojďme se tedy podívat na to, co vlastně nástroje pro Business Intelligence jsou, jak vypadají a co přesně umí a k čemu se v praxi používají.

Windows Live Mesh bezplatný nástroj, který řeší problém s daty

Email Tisk PDF

Windows Live Mesh je bezplatný nástroj, který umí synchronizovat vaše data mezi více počítači a notebooky a zároveň se postará i o jejich zálohu na online datové úložiště. Co všechno umí, kde ho můžete získat a k čemu vám v praxi bude?

Aktualizováno Pátek, 02 Prosinec 2011 16:47

Soukromý cloud, trend který možná teprve přijde

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Cloud computing se zejména v posledních letech začíná dělit na dvě větve. Tou první je tzv. veřejný cloud (public cloud), o kterém pojednává tento samostatný článek. Tou druhou je pak soukromý cloud (private cloud), o kterém si povíme v dnešním článku. Co tedy vlastně je onen soukromý cloud a v čem se liší od toho veřejného.

Proč do firmy (ne)potřebujete UPS

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

UPS (Uninterruptable Power Supply) neboli záložní zdroje napájení se v dnešní době čím dál tím spolehlivějších elektrorozvodných sítí a hlavně notebooků dostávají trochu do ústraní. Dlužno dodat, že neprávem. UPS dokáže i malé firmě ušetřit spoustu peněz a starostí. Jde jen o to správně si zvolit a dávat UPS tam, kde to má smysl. Pojďme se proto na problematiku UPS podívat trochu podrobněji.

Strana 1 z 3