BusinessVize.cz

Telekomunikace

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Jak se vyznat v mobilních datových sítích (UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA+, LTE)

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 21
NejhoršíNejlepší 

V dnešním díle se zaměříme na první ze dvou u nás dostupných druhů mobilních datových sítí 3. generace – sítě UMTS. Jak jsou na tom tyto sítě u nás s pokrytím signálem, s jakými přenosovými rychlostmi můžeme počítat a proč není UMTS jako UMTS?

Jak se vyznat v mobilních datových sítích (GSM, GPRS, EDGE)

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 36
NejhoršíNejlepší 

Mobilní operátoři vás v oblasti mobilních datových služeb často zahrnují řadou komplikovaných zkratek, u kterých není zcela zřejmé, co od nich můžete v praxi čekat. V našem dnešním článku jsme se proto rozhodli rozebrat jejich první část reprezentovanou technologiemi, které v České republice mají největší pokrytí – tedy GSM, GPRS a EDGE.

Aktualizováno Úterý, 29 Červen 2010 10:32

Je možné ve firemním prostředí využívat Skype?

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

 

Skype je v České republice poměrně oblíbeným komunikačním nástrojem. Některé firmy navíc stále častěji koketují s myšlenkou využít Skype pro firemní komunikaci. Často se také objevují spekulace o bezpečnosti využívání Skype nebo o jeho kvalitě. My vám přinášíme pohled zakládající na více než pětiletých zkušenostech z využívání Skype a na dostupných faktech.

Aktualizováno Úterý, 15 Červen 2010 18:46

Nokia BH-607 - Headset pro dva mobily najednou (recenze)

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Headsety neboli malé bezdrátové handsfree sady na ucho jsou nezbytnou pomůckou pro řadu řidičů. Hodí se ale i pro kancelářskou práci, kdy si například při dlouhých telefonátech potřebujete dělat na počítači poznámky. Nokia BH-607 se od běžných headsetů nepatrně liší, umí totiž komunikovat se dvěma telefony najednou a navíc má i tlačítko s uživatelsky definovatelnými funkcemi. Jak se osvědčila v praxi?

Přichází 3G internet pro občasné použití od O2

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

 

O2 je v oblasti mobilních dat v České republice v současné době tou nejrozumnější volbou, a to jak po stránce pokrytí, tak po stránce dosahovaných rychlostí. Až do včerejška však O2 nenabízelo žádnou alternativu pro ty, kteří standardně sedí v kanceláři a mobilní internet potřebují jen občas. Dnes už je to ale jinak.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Květen 2010 08:56

Strana 2 z 3