BusinessVize.cz

Tiskové zprávy Služby Think Big - udělejte něco pro ostatní a něco se naučte

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Think Big - udělejte něco pro ostatní a něco se naučte

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Program Think Big nabízí  mladým lidem ve věku 13 - 26 let možnost realizovat neziskový projekt na podporu svého okolí. O2 jim na to dá až 90 tisíc korun, potřebné školení v oblasti projektového managementu a umožní jim získat cenné zkušenosti z praxe.

 

Mladí lidé mohou přihlašovat Malé projekty s rozpočtem do 30 tisíc korun, nebo Velké projekty, na něž mohou získat až 90 tisíc korun. Projekty mohou mladí lidé přihlašovat na webovém portálu www.o2thinkbig.cz do 27. června 2011. Projekty následně posoudí nezávislé regionální komise složené z odborníků z neziskového sektoru, zaměstnanců Telefónica a také z mladých lidí, kteří již projekty realizovali. Na konci srpna se mladí lidé dozví, zda bude jejich přihlášený projekt podpořen. Další možnost přihlášek pak bude otevřena na konci září. Webový portál Think Big poskytne mladým lidem platformu pro sdílení a prezentaci jejich nápadů a projektů.

 

Think Big poskytne mladým lidem nejen finanční prostředky, ale také trénink projektových, komunikačních a prezentačních dovedností od zkušených lektorů, základní technologické vybavení jako je mobilní telefon a sim karta s předplaceným voláním. Pro realizaci velkých projektů získají týmy mladých lidí také k zapůjčení notebook s připojením na internet po dobu 6ti měsíců zdarma. S realizací projektů budou mladým lidem pomáhat zkušení pracovníci Nadace rozvoje občanské společnosti a také zaměstnanci Telefónica Czech Republic.

 

Think Big je celoevropský dlouhodobý sociální program skupiny Telefónica zaměřený na podporu mladých lidí během jejich přechodu do dospělosti a na jejich aktivní zapojení do řešení problémů ve svém okolí. Programy Think Big realizuje společnost Telefónica od roku 2010 ve Velké Británii, Německu, Irsku a na Slovensku.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Share/Save/Bookmark