BusinessVize.cz

Tiskové zprávy Služby Probuďte své úspory! Vyzkoušejte bankbook.cz

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Probuďte své úspory! Vyzkoušejte bankbook.cz

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Na trh přichází v těchto dnech přelomová novinka – bankbook.cz. Na bankbook.cz budou banky soutěžit o klienty a jejich úspory – do 2 pracovních hodin od zadání poptávky obdrží klient od bank nabídky produktů s nadstandardními úroky šitými na míru přesně jeho potřebám. Na trh tak přichází nová bezpečná forma zhodnocení úspor.

Bankbook.cz je internetový portál, který umožní klientům pomocí on-line aukce bank zapojených do projektu nalézt nejlepší zhodnocení, tj. výhodnou úrokovou sazbu a optimální podmínky pro znásobení jejich úspor. Pomocí jednoduchého formuláře na bankbook.cz se zadá poptávka na zhodnocení úspor a do dvou pracovních hodin banky odešlou klientovi své nabídky depozitních produktů. Spolupracující banky uvítaly tento v České republice zcela nový produkt jako další nástroj k získání nových klientů, a proto nabízejí pro klientelu projektu bankbook.cz exkluzivní podmínky.

Průzkumy ukazují, že lidé mají stále velké částky svých úspor uloženy na velmi nízko úročených běžných účtech. Statistika ČNB k 30. 6. 2010 dokonce uvádí, že k tomuto datu „spalo“ na těchto účtech více než 600 miliard korun! Pokud by se tyto úspory pouze přesunuly na standardní jednoletý termínovaný účet s úrokem 2 %, lidé by získali 12 mld. Kč navíc každý rok. A aukcí na bankbook.cz mohou získat ještě výhodnější podmínky!

Podle výzkumů klienty od převodu úspor na lépe úročené depozitní produkty odrazuje zejména administrativní náročnost, ale i nepřehlednost velkého množství nabízených produktů. Služba bankbook.cz podstatně ulehčuje a zjednodušuje zejména nalezení lépe úročeného produktu za výhodných podmínek. A navíc z pohodlí domova!

Jednou z nejdůležitějších předností bankbook.cz je jeho jednoduchost a snadné použití bez nutnosti kontaktovat každou banku, procházet její webové stránky a vyhledávat, co nabízí. Samozřejmostí bankbook.cz je bezpečnost, protože na bankbook.cz jsou nabízeny termínované vklady a spořicí účty od renomovaných finančních institucí, které jsou navíc ze zákona pojištěny do výše 50 000 Eur, popř. 100 000 Eur v případě poboček zahraničních bank.

Na projektu v tuto chvíli participují tyto banky a spořitelní družstva: ING, AXA Bank, Evropsko-ruská banka, J&T, Artesa, Záložna CREDITAS a další budou brzy následovat.

A v neposlední řadě bankbook.cz je zdarma!

Více informací na www.bankbook.cz.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Share/Save/Bookmark