BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Timesheet – pomůže hlídat vaše zaměstnance a zvýšit vaši výkonnost

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Timesheet neboli někdy také česky výkaz práce či pracovní deník slouží k přesnému zaznamenávání jednotlivých pracovních činností daného zaměstnance v čase. Tento na první pohled nudný popis však v době Excelu a podnikových informačních systémů dokáže divy. Pomůže vám třeba rozhodnout se, kdy si vzít dovolenou nebo zjistit, jak jste na tom se skutečným využitím pracovní doby.

Kde brát zaměstnance aneb metody získávání zaměstnanců

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Řada firem se po prvotní fázi, kdy zjistí, že každá firma funguje naprosto dokonale do té doby, než přijme prvního zaměstnance, musí vyrovnat s tím, že zaměstnance skutečně potřebuje. Jenže zaměstnanci rozhodně nerostou na stromech, obzvláště ne ti dobří. Kde je tedy vzít? Na to se podíváme v našem článku shrnujícím nejčastější metody získávání zaměstnanců a uvedeme si také pár příkladů.

Když se řekne Homeworking

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

Homeworking neboli práce z domova je pro stále více firem zajímavou alternativou, jak nastavit způsob práce jejich zaměstnanců. V současné době se těší největšímu zájmu zejména v podobě benefitu pro zaměstnance zvaného Home Office. Pojďme se ale poněkud blíže podívat jak na samotnou terminologii, tak na to, co vlastně taková práce z domova obnáší.

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Leden 2011 16:18

Hodnocení 360 stupňů aneb jak na rozvoj zaměstnanců

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Existuje poměrně hodně metod, jak dávat zaměstnancům zpětnou vazbu. Dnes se proto zaměříme na jednu z těch v současné době nejpopulárnějších – metodu hodnocení 360 stupňů. Podíváme se blíže na to, o co jde i jaká jsou úskalí a výhody využití této metody.

Dávejte zaměstnancům zpětnou vazbu, vyděláte na tom vy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

O důvodech pro hodnocení výkonnosti zaměstnanců a plánování jejich rozvoje jsou popsány stovky a možná i tisíce knih. Obecně bychom to ale mohli shrnout tak, že každý soudný člověk potřebuje mít k dispozici relevantní zpětnou vazbu, která mu umožní lépe posoudit jeho subjektivní pocity a umožnit mu dále se zlepšovat v tom, co dělá. Teď jde jen o to jak, kdy a proč mu ji poskytnout.

Strana 2 z 3