BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Telefónica O2 nabízí firemním zákazníkům počítače s Windows 7

Email Tisk PDF

Společnost Telefónica O2 Czech Republic nabízí svým firemním zákazníkům, prostřednictvím služby O2 Počítačové řešení, možnost pronájmu stolních počítačů a notebooků nově s operačním systémemWindows 7 Professional. Díky spolupráci se společností Central Europe On-Demand, evropským hostingovým partnerem společnosti Microsoft, je součástí balíčku navíc kancelářská sada Microsoft Office Standard 2007.

Je libo zvýšit zisky? Staňte se partnery Microsoftu

Email Tisk PDF

Současná finanční krize se nedotkla pouze finančních institucí a automobilového průmyslu, ale nepříznivě dopadá i na IT. Proto je také dříve než kdy jindy třeba hledat nové příležitosti a nové možnosti, jak zvýšit své tržby a zisk. Jednou z takových cest, aspoň pro softwarové a webové vývojáře, přitom může být partnerství se společností Microsoft ať již v rámci Microsoft Partner Network anebo některého ze specializovaných programů.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Leden 2010 16:38

Dell představil nový počítač OptiPlex XE Do nejnáročnějších prostředí

Email Tisk PDF

 


Praha, 14. ledna 2010 – Společnost Dell představila svůj nový desktop OptiPlex XE určený do nejnáročnějších podmínek nejen v těžkém průmyslu. Počítač je speciálně konstruován pro provoz ve vysokých teplotách, extrémně prašných podmínkách a nepřetržitý chod v obchodech a na veletrzích 24 hodin 7 dní v týdnu. OptiPlex XE je tak vhodný pro použití v kioscích, průmyslových zónách a všude tam, kde je vyžadována pokročilá správa a dlouhý životní cyklus (3,5 roku). Nový systém vzduchových tunelů umožňuje nepřetržitý chod v provozních teplotách až o 50 % vyšších než běžné stanice řady Dell OptiPlex.

Aktualizováno Pátek, 15 Leden 2010 10:31

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

Email Tisk PDF

 

Výhody spojené s projektem Microsoft Office Home Use Program využívá jako zaměstnanecký benefit stále více českých firem

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2010 16:13

Dell představuje nová řešení pro správu informačních infrastruktur a efektivních datacenter

Email Tisk PDF

 

Společnost Dell představila nové technologie kompletních řešení pro správu IT infrastruktury, datových úložišť a síťových komponent, díky kterým budou moci zákazníci snáze standardizovat a automatizovat svá datová centra.

Aktualizováno Středa, 06 Leden 2010 18:10

Strana 2 z 3