BusinessVize.cz

Titulní stránka

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Podmínky užívání

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

1. Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.businessvize.cz, které tvoří tento portál (dále jen Portál) je společnost Nitana s.r.o., se sídlem: nám. 14. října 1307/2, Praha 5, Smíchov, PSČ 15000, IČ: 28959752 (dále jen Provozovatel).

2. Pro přístup či využití určitých součástí stránek www.businessvize.cz se vyžaduje od uživatelů stránek registrace. Registrace je podmíněna poskytnutím některých osobních údajů, jak jsou definovány v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen Zákon o ochraně osobních údajů). Provozovatel se zavazuje s těmito údaji nakládat v souladu se Zákonem na ochranu osobních údajů a jinými platnými právními předpisy. Zaregistrovat se může každý uživatel stránek bezplatně, a to prostřednictvím k tomu určeného registračního formuláře.

3. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů.

4. Provozovatel si vyhrazuje právo dosavadní registraci zrušit a/nebo neumožnit uživateli přístup k stránkám/službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.

5. Účastník je povinen pro registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně.

6. Uživatel poskytnutím osobních údajů dobrovolně souhlasí s tím, aby je Provozovatel zpracovával ve smyslu § 4 písm. e) Zákona o ochraně osobních údajů, a to za účelem jejich interního využití, poskytování obchodu a služeb, stejně jako pro marketingové účely. Provozovatel se zavazuje zpracovávat osobní údaje pouze v rozsahu nezbytném pro naplnění výše uvedených účelů a pouze po dobu nezbytnou k účelu jejich zpracování. Při zpracování osobních údajů dbá Provozovatel na to, aby tím uživatelé neutrpěli újmu na svých právech.

7. Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů, ani za jejich příspěvky v diskusích pod články v diskusním fóru.

8. Souhlas se stanovenými pravidly potvrzuje uživatel při registraci a to zaškrtnutím pole „Přijmout Podmínky užívání“.

9. Provozovatel je oprávněn Podmínky užívání v případě potřeby změnit.

10. Uživatel stránek může kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Učiní tak odesláním e-mailu na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s předmětem „zrušení registrace.“ E-mail musí být odeslán z e-mailové adresy registrované u Provozovatele pro přístup k Portálu BusinessVize.cz.

 

 

 

Share/Save/Bookmark