BusinessVize.cz

Finance

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Radosti a strasti FFF financování

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

 

V životě podnikatele a firmy existují okamžiky, kdy vlastní prostředky dojdou a do banky není možné nebo vhodné zajít si pro další. Proto existuje tzv. institut FFF financování. Co to přesně znamená? Půjčí vám jen Family (rodina), Friends (přátelé) nebo Fools (blázni). V současné době se takovýmto lidem honosně říká také Business Angels, což jsou v praxi buď oni přátelé, nebo blázni. Jaké však má FFF financování výhody či nevýhody?

LBBW Podnikatelský spořicí účet

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Se spořicími účty se na českém bankovním trhu doslova roztrhl pytel. Těch pro firmy však doposud mnoho není. LBBW přitom přišla se spořicím účtem pro firmy, který i podnikatelům a firmám dává přístup k aspoň trochu rozumným úrokovým sazbám při zachování nulových poplatků.

Aktualizováno Neděle, 03 Leden 2010 16:52

Čtyři pravidla, která ochrání vaše finance

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 25
NejhoršíNejlepší 

Ve světě finančního managementu existuje řada důležitých a často i komplikovaných či nepříliš obecně aplikovatelných pravidel. Nicméně tzv. bilanční pravidla jsou jednoduchá, srozumitelná a přesto platí vždy. Navíc na ně koukají i některé banky a investoři.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:25

Ukazatelé likvidity

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 39
NejhoršíNejlepší 

Ukazatelé likvidity patří do skupiny tzv. poměrových ukazatelů, které vám jednoduchým nahlédnutím do rozvahy a výkazu zisku a ztráty umožní základní analýzu stavu dané skupiny ukazatelů u vybrané společnosti. Ukazatelé likvidity se přitom zaměřují na schopnost společnosti krátkodobě dostát svým závazkům, v případě vzniku neočekávaných problémů.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:23

Strana 4 z 4