BusinessVize.cz

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Služby

Telefónica O2 nabízí firemním zákazníkům počítače s Windows 7

Email Tisk PDF

Společnost Telefónica O2 Czech Republic nabízí svým firemním zákazníkům, prostřednictvím služby O2 Počítačové řešení, možnost pronájmu stolních počítačů a notebooků nově s operačním systémemWindows 7 Professional. Díky spolupráci se společností Central Europe On-Demand, evropským hostingovým partnerem společnosti Microsoft, je součástí balíčku navíc kancelářská sada Microsoft Office Standard 2007.

Je libo zvýšit zisky? Staňte se partnery Microsoftu

Email Tisk PDF

Současná finanční krize se nedotkla pouze finančních institucí a automobilového průmyslu, ale nepříznivě dopadá i na IT. Proto je také dříve než kdy jindy třeba hledat nové příležitosti a nové možnosti, jak zvýšit své tržby a zisk. Jednou z takových cest, aspoň pro softwarové a webové vývojáře, přitom může být partnerství se společností Microsoft ať již v rámci Microsoft Partner Network anebo některého ze specializovaných programů.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Leden 2010 16:38

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

Email Tisk PDF

 

Výhody spojené s projektem Microsoft Office Home Use Program využívá jako zaměstnanecký benefit stále více českých firem

Nabídky Microsoft Office za 500 Kč již využilo více než 20 000 zaměstnanců

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2010 16:13

U:FON SLOUČIL MARKETING A OBCHOD

Email Tisk PDF

 

Praha 31. prosince 2009: Společnost MobilKom od 1. ledna 2010 výrazně upravuje strukturu svých prodejních kanálů. V této souvislosti dochází rovněž ke sloučení marketingového a obchodního oddělení, které jako marketingová a obchodní ředitelka povede Jana Studničková, dříve zodpovědná za marketing a PR. Dosavadní obchodní ředitel Marek Dvořák ze společnosti odchází.

Aktualizováno Středa, 06 Leden 2010 18:11

Vodafone má tři miliony zákazníků

Email Tisk PDF

 

Praha, 29.12.2009 Vodafone, nejmladší GSM operátor na českém trhu dosáhl počtu 3 milionů zákazníků. Tohoto milníku docílil krátce před desátým výročím působení na českém trhu. Třímiliontý zákazník získá od Vodafonu pro sebe a svou firmu telekomunikační služby na tři roky zdarma.

Aktualizováno Středa, 06 Leden 2010 18:11

Strana 2 z 4