BusinessVize.cz

IT Informační systémy

Reklama

Jsou vaši zaměstnanci v práci a v životě spokojení?
Spokojení zaměstnanci jsou kreativnější, o 12 % produktivnější a zvyšují tržby! POMŮŽEME VÁM S HR 2.0

Informační systémy

Co obnáší implementace podnikového informačního systému

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Implementace podnikového informačního systému ve firmě rozhodně není žádnou procházkou růžovým sadem. Stojí spoustu úsilí, nervů a koneckonců i peněz. Přesto je nesmírně důležité ji věnovat maximální pozornost. Má totiž zcela zásadní vliv na to, jestli implementovaný informační systém firmě nakonec něco přinese či nikoliv. A co tedy taková implementace vůbec obnáší?

K čemu jsou CRM systémy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

CRM (Customer Relationship Management) je přístup k řízení společnosti, kdy do centra všeho dění je postaven zákazník. Tomu je podřízen následně vývoj, marketing, prodej, technická podpora, atd. Pod pojmem CRM systém si pak řada manažerů mylně představuje software pro správu zákaznických kontaktů. Jenže CRM není totéž co CRM systém a řízení vztahů se zákazníky není totéž, co seznam kontaktů v Outlooku nebo Notesech. Co vlastně tedy umějí CRM systémy, k čemu jsou a co firmě přinášejí?

K čemu jsou podnikové informační systémy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Podnikové informační systémy nebo chcete-li poněkud nesprávně ERP systémy jsou odvěkým tématem diskusí v podnikové sféře. Každá firma totiž dříve či později dospěje do fáze, kdy nějaký ten ERP systém „potřebuje.“ Řada majitelů a manažerů firem však často nemá úplně přesnou představu o tom, co to ten podnikový informační systém ve skutečnosti je a co firmě přinese. Pojďme si tedy „lidsky“ říct to, co řadu lidí skutečně u ERP systémů zajímá – k čemu to vlastně je.

Jak se vyznat v informačních systémech

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Z informačních systémů se často dělá podstatně větší věda, než by se slušelo. Desítky neznámých zkratek však obvykle říkají totéž. Pojďme se tedy podívat stručně a jasně na klíčové typy informačních systémů a k čemu jsou.

Aktualizováno Pondělí, 08 Březen 2010 21:29

Strana 2 z 2